عضویت در سایت آگهی و تبلیغات درج آگهی بدون ثبت نام
کارون24» راهنما

راهنمای کارون24

چرا تبليغات؟

در عصر حاضر تبليغات به منزله يكي از پر قدرت ترين عوامل بازار يابي شناخته شده است.نقش و اهميت آن در دنياي امروز براي كسي پوشيده نيست. تبليغات در تجارت و بازاريابي رشد فزاينده اي داشته است. تا جائيكه خود به يك تجارت بزرگ تبديل شده است. هزينه هاي هنگفتي كه موسسات تجاري و خدماتي صرف تبليغات مي نمايند خود گويايي اهميت تبليغات در پيشبرد اهداف تجارتي است.
هدف اصلي تبليغات آشنايي مخاطبان با كالاها و خدمات مورد تبليغ، ايجاد انگيزه و تداعي در ذهن آنها است.
منظور تبليغ كننده گان آشنا كردن ذهن مخاطبان با نام و كالاها و خدمات مورد نظر آنهاست. همين آشنايي باعث مي گردد تا مخاطبان به سوي كالا و خدمات مربوطه سوق داده شوند.
بنأ يك سازمان چه خدماتي و يا غير آن براي بر قراري ارتباط مطلوب با مشتريان خود نياز به يك نظام ارتباطي بازار يابي دارد. پس در شرايط فعلي بدون بازاريابي و تبليغات نمي توان در بازر ولو كه بهترين هم باشيد، به دستارود هاي خوب نائل شويد.


براي کسب رضايت مشتري چه کنم؟

 • در نظر گرفتن قيمت مناسب
 • انجام كار بي عيب و نقص
 • ادب، احترام و تشكر از مشتري
 • حق تقدم براي كار مشتري
 • درك نياز و خواسته هاي مشتري
 • نگاه كردن به مسئله از ديد مشتري
 • عدم تبعيض بين مشتريان
 • ايجاد ارتباط دوستانه و عاطفي با مشتريان
 • اخذ نظريات مشتري
 • ارتباطاتارتباطات بعد از فروش و خدمت با مشتري

نحوه درج يک آگهي مناسب

درج يک آگهي خوب مستلزم رعايت نکاتي است که به صورت خلاصه در زير به آن اشاره شده است. رعايت اين نکات باعث افزايش بازديد آگهي شما و همچنين بالا رفتن رتبه آگهي در موتورهاي جستجو مي شود.

عنوان آگهي

عنوان (TITLE) آگهي را مناسب متن آن انتخاب کنيد. عنواني را انتخاب کنيد که بالاترين و بهترين معني درباره مطالب داخل صفحه را ارائه دهد. عنوان را به صورت جمله معني دار بنويسيد نه کلمات پشت سر هم. کلمات کليدي و مهم خود را در عنوان به صورت هوشمندانه و با ميزان چگالي 30% استفاده کنيد. عنوان بايد بين 6 تا 12 کلمه و حداکثر 60 کاراکتر باشد. از کلمات تعريفي مانند: "بهترين"، برترين"، "زيباترين" و... استفاده نکنيد. سعي کنيد عنوان تکراري انتخاب نکنيد.

عناوين نامناسب
- بهترين فرصت | فرصت طلايي | استفاده کنيد
- جالب توجه | بسيار زيبا | قابل توجه
- فروش | فروش فوري | خريد | خريدار
- زير قيمت | قيمت مناسب | ارزان قيمت
- انجام پروژه | انجام کار
- استخدام | کاريابي | آماده به کار
- بازاريابي | نمايندگي |
همانطور که مشاهده مي‌کنيد، عناوين بالا بسيار کلي بوده و آگهي مي‌تواند شامل همه چيز باشد، بنابراين خواننده وقت خود را صرف کليک کردن روي عنواني که نمي داند متن آن چيست، نخواهد کرد.

عناوين مناسب
- فروش آپارتمان 68 متري در پاسداران
- خريدار رنوي قسطي با 1 ميليون پيش
- استخدام مترجم زبان انگليسي با 3 سال سابقه
- مشاوره پروژه برق صنعتي
- خريد ضايعات آهني 100 تن به بالا
- ليسانس فيزيک با 3 سال سابقه، جوياي کار

اين عناونين يا عناوين مشابه به آن، اطلاعات نسبتا کاملي در اختيار بيننده قرار مي‌دهد و مخاطب براي کسب اطلاعات دقيقتر روي آن کليک مي‌کند. بنابراين توصيه اصلي اينست که از عناوين شعارگونه و يا نامشخص خودداري فرماييد.


توضيح کوتاه

متن توضيح کوتاه بايد با عنوان آگهي متفاوت باشد. اين توضيح بايد در يک جمله 100 تا 150 کاراکتري خلاصه آگهي را معرفي کند. از کلمات کليدي در اين توضيح استفاده کنيد.

انتخاب گروه مرتبط

بورس کالا و خدمات زماني ايجاد مي‌شود که يک دسته از کالا و يا خدمات مشخص در يک جاي مشخص براي مشتري قابل دستيابي باشد. اين محل مي‌تواند فيزيکي باشد مثل بورس قطعات کامپيوتر بازار X و يا مجازي باشد مثل گروه‌هاي معرفي شده در سايت.
بنابراين شما با درج آگهي خود در گروه کاملا مرتبط با آگهي، شانس بهتري براي ديده شدن داريد. اگر کسي قصد خريد آپارتمان داشته باشد، مطمئنا به گروه خدمات ساختماني مراجعه نخواهد کرد. تقريبا همه خريداران بالقوه آپارتمان، آگهي‌هاي قسمت املاک-> آپارتمان را انتخاب خواهند کرد.

متن آگهي

متن و مشخصات آگهي قبل از ثبت آگهي خود در سايت، يک بار آن را با صداي بلند براي خود و اطرافيانتان بخوانيد. توجه کنيد که شما به عنوان بازديد کننده، و مشتري آيا همه اطلاعات مفيد را بصورت خلاصه و دقيق دريافت کرده‌ايد؟
سئوالات زير را از خود بپرسيد و پس از آنکه پاسخ را راضي کننده يافتيد، آگهي خود را درج کنيد.
- آيا خواندن آگهي روان و ساده است؟
از جملات طولاني و نامفهوم پرهيز کنيد.
اطلاعات را به صورت جمله به جمله و با ترتيب مشخص ارائه کنيد.
از ارائه جملات کليشه‌اي خودداري کرده و ارزشي که مشتري از ارتباط و استفاده از خدمات شما ميبرد را ذکر کنيد. به بيان ديگر عناصر اصلي که موجب تفاوت عرضه خدمات و يا کالاي شما با ديگران مي‌شود و براي مشتري ارزش دارد را به صورت واقعي و خلاصه بيان کنيد.
- آيا به کليه سئوالات اساسي و اوليه پاسخ داده شده است؟
به عنوان مثال براي درج آگهي فروش آپارتمان، متراژ- قيمت – طبقه – تعداد اتاق خواب – موقعيت فيزيکي ( خيابان و محله ) – سن ساختمان – امکانات اوليه تلفن گاز شوفاژ و پارکينگ بسيار مهم است.
با ارائه اطلاعات اوليه، خواننده به سرعت تصميم خود را مي‌گيرد و شما در وقت خود براي پاسخگويي به مراجعين صرفه جويي زيادي خواهيد کرد.
انتخاب دقيق تک تک کلمه هاي آگهي، براي جلب توجه بازديد کنندگان بسيار حساس است. توجه کنيد که بازديدکنندگان شما بسيار باهوش هستند و قبل از آنکه به عناوين شعار گونه و تبليغاتي توجه کنند، به اطلاعات مشخصي که ارائه شده است توجه خواهند کرد.
با توجه به حجم بالاي آگهي در اين سايت، بازديدکنندگان فرصت مقايسه و انتخاب زيادي دارند. بنابراين هرگز از متن و عکس آگهي‌هاي ديگر کپي برداري نکنيد. ارائه اطلاعات خلاصه و دقيق موجب جلب توجه مشتري خواهد شد. آگهي در اينترنت تفاوت عمده‌اي با تبليغات تلوزيوني، راديويي و روزنامه‌اي دارد. در اين جا بازديدکنندگان فرصت بيشتري براي بررسي دارند و مهمتر از هرچيزي براي آنها اطلاعات دقيق و خلاصه مي باشد.

متن آگهي شما نبايد تکراري باشد. اگر آگهي خود را در سايت ديگري درج کرده ايد، براي درج آن آگهي در کارون 24، متن آگهي را تغيير دهيد. متن هاي تکراري توسط موتورهاي جستجوي اسپم شناسايي مي شوند و آگهي شما ايندکس نميشود! آگهي هايي با متن تکراري تاييد نمي شوند.

کلمات کليدي

انتخاب کلمات کليدي در افزايش بازديد آگهي تاثير بسياري دارد. کلمات کليدي را به ترتيب اهميت آنها بنويسيد. از تکرار کلمات کليدي بپرهيزيد. براي يک کلمه کليدي ميتوانيد هم فرم مفرد و هم فرم جمع آن را بنويسيد.

مشخصات تماس

درج شماره تلفن و آدرس در سايت ضرروي نيست. ولي شخص بايد بداند با چه کسي و از چه طريقي ارتباط برقرار مي‌کند. به هنگام ثبت نام درسايت نام دقيق و ايميل خود را وارد مي‌کنيد که به صورت پيش فرض زير کليه آگهي‌ها قرار مي‌گيرد.
چنانچه لازم است از طريقي غير از ايميل با شما تماس گرفته شود، آنرا در متن آگهي ذکر کنيد.

آگهي ويژه

با توجه به اينکه درج آگهي در کارون 24 رايگان مي باشد، اکثر بازديدکنندگان اعتماد بيشتري به آگهي‌هاي ويژه مي کنند.
درج آگهي ويژه به معناي آن است که آگهي دهنده از خدمات و کالاي خود اطمينان کافي دارد و براي جلب نظر بازديدکنندگان و مشتريان واقعي حاضر به پرداخت وجه آگهي خود شده است.
علاوه بر اين موضوع، آگهي‌هاي ويژه همانطور که در بخش مربوطه توضيح داده شده است، در صفحه اول سايت، گروه اصلي و زيرگروه مربوطه به مدت يک ماه نمايش داده مي‌شود و شانس ديده شدن آن بسيار بالاتر خواهد بود.

درج عکس براي آگهي

- يک تصوير بهتر از صدها نوشته منظور شما را مي‌رساند
- تصاوير را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهي انتخاب کنيد
- از يک تصوير نمي‌توانيد براي 2 آگهي استفاده کنيد
- درج تصاوير عمومي مانند پرچم، منظره، پرتره، عکسهاي غير مرتبط و يا عکس چهره اشخاص مورد پذيرش قرار نمي‌گيرند.
- براي فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبيل، کامپيوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس ديجيتال تهيه کنيد. ارسال عکسهايي که منحصرا براي يک آگهي تهيه شده است، تاثير بسيار بيشتري از عکسهاي آماده دارد. بطور مثال شخصي براي آگهي دارالترجمه خود، عکسي از تابلو و در ورودي تهيه کرده بود که باعث جلب توجه بازديدکنندگان شده بود.

درخواست پرداخت با امتياز

با خريد هر آگهي ويژه امتيازي به شما تعلق ميگيرد که مي توانيد بوسيله آن و بدون پرداخت پول، آگهي ويژه خريداري کنيد. هر امتياز ارزش هزار ريال معادل صد تومان را داراست. براي مثال در صورتي که امتياز خريد آگهي ويژه هفت ستاره 10 امتياز باشد و قيمت يک آگهي ويژه بي ستاره هزار تومان باشد، شما ميتوانيد پس از خريد يک آگهي هفت ستاره، يک آگهي ويژه بي ستاره به صورت رايگان ثبت کنيد.
براي اين کار کافي است پس با توجه به امتياز خود(که در پايان اين متن مشخص شده) و با توجه به تعرفه هاي درج آگهي پس از ثبت آگهي خود از طريق فرم مربوطه در پنل کاربري عنوان آگهي را براي مديريت ارسال کنيد تا پس از تاييد، آگهي شما فعال شود.

 

 

 

 

با سلام خدمت تمام خوزستانی های عزیز:

مژده!!! شما بصورت رندم دعوت شده اید!!!!!!! این شانس را از دست ندهید! 

آیا از بازدید پایین تبلیغات خود خسته شده اید؟؟؟؟

آیا دوست دارین که به رایگان کسب و کار خود را به مردم خوزستان و ایران معرفی کنید؟؟؟

آیا دوست دارید که آگهی های خود را بصورت 7 ستاره و کاملا رایگان درج کنید؟؟؟؟؟؟

آیا دوست دارید آگهی شما بدون هیچ هزینه ای در صفحه اول سایت قرار بگیرد؟؟؟؟؟؟؟؟ 

این فرصت استثنایی کارون24 که برای مدت محدودی است را از دست ندهید. 

همین حالا آگهی 7 ستاره رایگان خود را درج کنید!!!

مراحل درج آگهی 7 ستاره رایگان در Karoon24.ir:

1.در سایت کارون24 ثبت نام کنید، ثبت نام در سایت فقط 30 ثانیه زمان میبرد و نیازی به ایمیل فعال سازی ندارد!! این لینک مستقیما شما را به صفحه ثبت نام می برد.

2. به قسمت آگهی جدید بروید و آگهی خود را ثبت کنید؛ اگر ثبت نام هستید از طریق این لینک مستقیما به قسمت درج آگهی می روید.

3.در قسمت "متن آگهی" پس از آنکه متن آگهی خود را نوشتید کد تخفیف FREE7STAR  را کپی کنید و قرار بدهید تا کارمندان ما آگهی را برای شما بدون هیچ هزینه ای تایید کنند. (این کد اتوماتیک از متن آگهی شما حذف می شود.)

 

کارون 24

نکات:

1.آگهی کلیه کسانی که از کد تخفیف FREE7STAR استفاده میکنند، بصورت مجانی تا 2 ماه در صفحه اول سایت قرار می گیرد

2.هر کاربر فقط یکبار می تواند از کد تخفیف FREE7STAR استفاده کند.

3.مدت استفاده از کد تخفیف FREE7STAR تا 1/فروردین/93 است. بعنوان مثال اگر آگهی خود را 1 فرودین 93 ارسال کنید، تاریخ انقضای آگهی شما دو ماه بعد از تاریخ ثبت آگهی قرار میگیرد.

 

چرا تبليغات؟

در عصر حاضر تبليغات به منزله يكي از پر قدرت ترين عوامل بازار يابي شناخته شده است.نقش و اهميت آن در دنياي امروز براي كسي پوشيده نيست. تبليغات در تجارت و بازاريابي رشد فزاينده اي داشته است. تا جائيكه خود به يك تجارت بزرگ تبديل شده است. هزينه هاي هنگفتي كه موسسات تجاري و خدماتي صرف تبليغات مي نمايند خود گويايي اهميت تبليغات در پيشبرد اهداف تجارتي است.
هدف اصلي تبليغات آشنايي مخاطبان با كالاها و خدمات مورد تبليغ، ايجاد انگيزه و تداعي در ذهن آنها است.
منظور تبليغ كننده گان آشنا كردن ذهن مخاطبان با نام و كالاها و خدمات مورد نظر آنهاست. همين آشنايي باعث مي گردد تا مخاطبان به سوي كالا و خدمات مربوطه سوق داده شوند.
بنأ يك سازمان چه خدماتي و يا غير آن براي بر قراري ارتباط مطلوب با مشتريان خود نياز به يك نظام ارتباطي بازار يابي دارد. پس در شرايط فعلي بدون بازاريابي و تبليغات نمي توان در بازر ولو كه بهترين هم باشيد، به دستارود هاي خوب نائل شويد.

 

 

دوست عزیز این دعوت نامه بصورت رندم از سایت تبلیغات و آگهی کارون24 برای شما ارسال شده است!این فرصت برای شماست.

 

ارتباط با مدیر سایت: info@karoon24.ir

آدرس سایت: Karoon24.ir

*به پیشواز بهار می رویم*

*این طرح تا عید 93 اعتبار دارد*

خبرهای خوش:

بزودی فروشگاه آنلاین کتابهای دست دوم، (فقط برای اهالی محترم کلانشهر اهواز) و برای اولین بار در اهواز راه اندازی می شود. در این سیستم شما هم می توانید کتابهای دست دوم خود را بصورت آنلاین بفروشید.

منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.

یا علی مدد...

 

پرداخت توسط بانک ملت
ثبت نام در سایت تبلیغاتی کارون24
افزودن آگهی جدید
آگهی های جدید
» وارد کننده درب شیشه ای اتوماتیک » وارد کننده درب شیشه ای اتوماتیک » فروش استثنایی شوینده کارواش » پخش عمده پوشاک ستیلا و پرزنت » بازاریاب بیمه پاسارگاد » گچبری پیش ساخته » فروش انواع الکتروپلیت و ابزار آلات سنگ نگین سنگ کویر » ساخت سوله و پوشش سقف سوله 09139660354 » آموزشگاه طلا و جواهرسازی شهید مصیبی » ثبت شرکت و رتبه بندی اریسا » هولوگرام بعد گستر پیام » پاکت امنیتی بعد گستر پیام » فروش ویژه انواع سنگ ساختمانی با تخفیف 15 تا 70 درصد » فروش ویژه مواد شوینده و پاک کننده صنعتی » ایزوگام دلیجان | فروش ایزوگام دلیجان | ایزوگام شرق » فروش ویژه پیراهن های برند در متنوع ترین رنگبندی » طراحی چاپ و خاص » فروش انواع گابیون و تورسنگ - نگین سنگ کویر » فروش ویژه مواد شوینده و پاک کننده صنعتی » پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور شیراز » نمایندگی پکیج ایران رادیاتور و بوتان در شیراز » اموزشگاه طلا و جواهر سازی شهید مصیبی » فروش و ساخت انواع ریموت درب اتوماتیک » کرکره برقی نصب تعمیرات ups » فروش و تعمیرات تخصصی جک پارکینگ » فروش و تعمیرات تخصصی دربهای شیشه ایی اتوماتیک » تولید و عرضه نیترات پتاسیم 98 درصد به بالا » سولفات کبالت | کبالت سولفات » سود پرک » تولید و فروش نیترات پتاسیم، نیترات کلسیم، نیترات سدیم